Živě: Francie - Rumunsko, úvodní utkání Eura 2016 - Aktuálně.cz

EURO 2016 - Francie - Rumunsko 2:1. Favorita zachránil Payet | iSport.cz

Dánsko vs. Francie živě [25.9.] ☑️ UEFA Nations League | BetArena.cz

Rumunsko - Sport.cz

Rumunsko - 100 000 Lei - Fotbal - Numismatika Zlatá Koruna Ostrava

Skupina C - Rumunsko | FotbalPortal.cz

Francie - Rumunsko 2:1, Payet v zahajovacím zápase ME spasil galského  kohouta - Sport.cz
Francie - Rumunsko 2:1, Payet v zahajovacím zápase ME spasil galského kohouta - Sport.cz

Francie a Švýcarsko si pohlídaly postup ze skupiny A. Třetí je Albánie |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Francie a Švýcarsko si pohlídaly postup ze skupiny A. Třetí je Albánie | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rumunsko - Švýcarsko 1:1, na penaltu Rumunů odpověděl volej Mehmediho -  iDNES.cz
Rumunsko - Švýcarsko 1:1, na penaltu Rumunů odpověděl volej Mehmediho - iDNES.cz

Rumunsko: Nejlepší obrana a postup bez porážky – ČT sport – Česká televize

Francie - Rumunsko 2:1, na úvod Eura rozhodl gól minutu před koncem -  iDNES.cz
Francie - Rumunsko 2:1, na úvod Eura rozhodl gól minutu před koncem - iDNES.cz

Hrdina Francie nosí číslo osm, pomohl zachránit trikoloru před pohanou -  Aktuálně.cz
Hrdina Francie nosí číslo osm, pomohl zachránit trikoloru před pohanou - Aktuálně.cz

Francouzi porazili na úvod Eura Rumunsko. O výhře 2:1 rozhodli minutu před  koncem | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Francouzi porazili na úvod Eura Rumunsko. O výhře 2:1 rozhodli minutu před koncem | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mladé Češky podlehly Itálii a na šampionátu skončily. Fotbalový šéf tým  chválil - Karvinský a havířovský deník
Mladé Češky podlehly Itálii a na šampionátu skončily. Fotbalový šéf tým chválil - Karvinský a havířovský deník

Ronaldo přestřílel Ibrahimoviče a je na MS. Francie otočila duel s  Ukrajinou | Hospodářské noviny (HN.cz)
Ronaldo přestřílel Ibrahimoviče a je na MS. Francie otočila duel s Ukrajinou | Hospodářské noviny (HN.cz)

Začalo fotbalové Euro. Domácí Francie vydřela vítězství až v 89. minutě |  Fotbal | Lidovky.cz
Začalo fotbalové Euro. Domácí Francie vydřela vítězství až v 89. minutě | Fotbal | Lidovky.cz

Fotogalerie ze zápasů skupiny C | iSport.cz

Fotbal na olympiádě: Potupná prohra Francie, bez bodů je i Argentina či  Německo - Ruik
Fotbal na olympiádě: Potupná prohra Francie, bez bodů je i Argentina či Německo - Ruik

Když 0:0 stačí oběma. Jedenadvacítky Rumunska a Francie jsou v semifinále -  iDNES.cz
Když 0:0 stačí oběma. Jedenadvacítky Rumunska a Francie jsou v semifinále - iDNES.cz