pneumatika Postižení Ubohý penalta slavia sparta hlasatel Bloudit Londýn

Tyden.cz | VIDEO: Slavia - Sparta 1:1. Vyrovnání zařídila "divná" penalta

Fotbalové derby AC Sparta Praha – SK Slavia Praha v Edenu | Michal Křenek |  Svatební a sportovní fotograf
Fotbalové derby AC Sparta Praha – SK Slavia Praha v Edenu | Michal Křenek | Svatební a sportovní fotograf

eFotbal.cz » Evropská liga : I Jablonec zlomila penalta z nastaveného času

Odvolaná penalta, tvrdé fauly a remíza. Derby Slavia - Sparta skončilo 1:1  | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Odvolaná penalta, tvrdé fauly a remíza. Derby Slavia - Sparta skončilo 1:1 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Penalta Slavia vs Sparta - YouTube

Exsparťan Kanga o kousek blíž Slavii. Objevit v Edenu se může už za měsíc -  Deník.cz
Exsparťan Kanga o kousek blíž Slavii. Objevit v Edenu se může už za měsíc - Deník.cz

Slavii v poháru spasil Stanciu, Baníku pomohla sporná penalta v prodloužení  - iDNES.cz
Slavii v poháru spasil Stanciu, Baníku pomohla sporná penalta v prodloužení - iDNES.cz

Slavia - Sparta 1:1, Škoda vyrovnal v nastavení z nafilmované penalty -  iDNES.cz
Slavia - Sparta 1:1, Škoda vyrovnal v nastavení z nafilmované penalty - iDNES.cz

Sparta – Slavia 3:3. Rozhodla penalta v poslední minutě, dva góly neuznalo  video - Echo24.cz
Sparta – Slavia 3:3. Rozhodla penalta v poslední minutě, dva góly neuznalo video - Echo24.cz

Dvě červené, chycená penalta i Holešova spása. Slavia vydřela remízu s  Baníkem - Aktuálně.cz
Dvě červené, chycená penalta i Holešova spása. Slavia vydřela remízu s Baníkem - Aktuálně.cz

Best Slavia Vs Sparta GIFs | Gfycat

SESTŘIH: Sparta – Slavia 0:3. Penalta, dvě červené, vlastňák a triumf lídra  | iSport.cz
SESTŘIH: Sparta – Slavia 0:3. Penalta, dvě červené, vlastňák a triumf lídra | iSport.cz

Viktoria Plzeň - Slavia Praha 3:0. Plzeň jde do čela ligy, Slavii skolilo  brzké vyloučení a penalta | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Viktoria Plzeň - Slavia Praha 3:0. Plzeň jde do čela ligy, Slavii skolilo brzké vyloučení a penalta | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Šťastný střelec Slavie Škoda: Penalta v nastavení byla dřív moje noční můra  | Fotbal | Lidovky.cz
Šťastný střelec Slavie Škoda: Penalta v nastavení byla dřív moje noční můra | Fotbal | Lidovky.cz

VAR a přisouzená penalta v závěru Plzni nepomohla, efektivní v koncovce  nebyla ani Sparta - eFotbal.cz » Česká liga
VAR a přisouzená penalta v závěru Plzni nepomohla, efektivní v koncovce nebyla ani Sparta - eFotbal.cz » Česká liga

Tomáš Necid: Penalta jako dárek k osmnáctinám | SK Slavia Praha

Tři rohy jsou penalta. Sparta proto v tradičním derby porazila Slavii! |  TN.cz
Tři rohy jsou penalta. Sparta proto v tradičním derby porazila Slavii! | TN.cz

Sparta - Slavia: Penalta? Dětinská chyba, zoufal si Frýdek | iSport.cz

Slavii spíš ohrozí Sparta a Vystrčilova cesta než tahle Plzeň. Kolářova  penalta? Příbram si zesměšnění zaslouží – www.hattrick.cz
Slavii spíš ohrozí Sparta a Vystrčilova cesta než tahle Plzeň. Kolářova penalta? Příbram si zesměšnění zaslouží – www.hattrick.cz

Midtjylland - Slavia 4:1, přísný sudí a penalta. Liga mistrů je pryč -  iDNES.cz
Midtjylland - Slavia 4:1, přísný sudí a penalta. Liga mistrů je pryč - iDNES.cz

Měla to být penalta, uznal rozhodčí derby Hrubeš. U videa měl k dispozici  jen dva záběry | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Měla to být penalta, uznal rozhodčí derby Hrubeš. U videa měl k dispozici jen dva záběry | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Skandál. Sudí věděli, že měla být v derby penalta. Zjistili to pozdě -  iDNES.cz